Eshop a servis funguje bez omezení. Momentálně je možný osobní odběr pouze na základě objednávky v eshopu nebo telefonicky. Dle rozhodnutí vlády je kamenný obchod uzavřen. V tuto chvíli můžete udělat objednávku na eshopu nebo telefonicky a zvolit osobní odběr v prodejně, kde Vám zboží pouze vydáme. Po telefonické domluvě na čísle 777 681 550 nebo 777 155 356.

BMC TEAMMACHINE SLR02 TWO

Výprodej
Značka: BMC
ZdarmaZdarma 79 999 Kč –41 %
BMC TEAMMACHINE SLR02 TWO (Barva Carbon white, Velikost 54)
79 999 Kč –41 % 46 999 Kč / ks 38 842 Kč bez DPH
Skladem na prodejně (1 ks)
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
1.12.2020

BMC dokázalo využít svůj revoluční pokrok v technologii designu a výrazně tak urychlit tradiční proces vývoje. Kdokoliv jezdí na novém Teammachine SLR01, hned porozumí, proč toto kolo mění definici konceptu akcelerace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vývoj zrychlení,
TeaMmachine vyhrál všechno; Tour de France, olympijské hry, mistrovství světa a vyčerpávající klasiky. I přes svůj úspěch jsme neusnuli na vavřínechi: chceme stále něco překonávat, zůstat na vrcholu a i to nejlepší se musí dál vyvíjet.  Abychom vám přinesli nový Teammachine, posunuli jsme hranice pokročilé technologie cyklistiky. Jeho tvorba je všestranná. Nejprve jsme shromáždili zpětnou vazbu od našich profesionálních jezdců - nikdo nezná kolo Teammachine lépe než oni. Rovněž jsme hledali radu od partnerů mimo odvětví, abychom měli jistotu, že máme přístup k nejnovějším vědeckým výzkumům. Využili jsme naše desetileté zkušenosti  vlastních znalostí o uhlíku a prozkoumali možnosti uplatněním naší přelomové technologie ACE. Výsledek je vrcholem výkonnosti v závodní cyklistice: světově nejvzácnější rovnováha hmotnosti, tuhosti a pohodlí, zdokonalená maximální integrací a švýcarským designem. Bezpochyby, jsme připraveni nadále ovládat peloton.

 

Technologie

ACE – Accelerated Composites Evolution Technology (Technologie zrychlené evoluce kompozitních materiálů)

1, 2,..., 34 000… vlastní počítačový nástroj software BMC, který vyhodnocuje tisíce verzí designů rámových sad a zaručuje, že finální produkt přináší výkonnost požadovanou jezdci.

 

DTi – Dual Transmission Integration (Integrované dvojité řazení)

Volba jezdce – estetika by neměla být opomíjena. DTi umožňuje, že BMC rámy vypadají jako precizní stroje, bez ohledu na typ řazení.

 

 


 
ACE – Accelerated Composties Evolution

ACE – Accelerated Composties Evolution

ACE (Accelerated Composites Evolution) – Technologie zrychlené evoluce kompozitů

 

Pokud požadujete stoprocentně optimalizovaný rám dle vašich potřeb, budete si muset dlouho počkat. Toto přinejmenším platilo v minulosti, před tím, než jsme vyvinuli ACE – interní počítačový software používaný denně inženýry BMC, pomocí kterého dokáží digitálně simulovat každou fázi vývoje nového karbonového rámu. Za pomoci softwaru ACE vyvineme virtuální prototypy ještě před výrobou konkrétních forem a dokážeme tak zkrátit léta testování prototypů na pouhých pár měsíců v našem Impec R&D Lab v Grenchen ve Švýcarsku.

 

ACE (Acrycelerated Composites Evolution) – Technologie zrychlené evoluce kompozitů

Lehký

Pro bleskurychlé stoupání a rychlou manévrovatelnost musí být kolo lehké.

Přenos síly

Síla se přenáší do pedálů – inženýři BMC to mají vždy na paměti.

Pružnost

Každá silnice by měla navozovat pocit, že jste ve Švýcarsku…

 

V roce 2011 jsme se rozhodli vyvinout nový design naší první generace Teammachine. Brzo jsme si uvědomili, že spoléhání se jenom na lidskou metodu pokus-omyl pro vylepšení závodního kola této kategorie nebude stačit. Spoluprací s experty v oboru jsme vyvinuli ACE – Technologii zrychlené evoluce kompozitů. Nahradili jsme tradiční výrobu prototypů softwarem, který dokáže simulovat více než 34 000 možných variant rámů v jednom roce. Tyto informace nám umožňují virtuálně optimalizovat geometrické struktury, průřezy a vrstvení karbonových vláken, abychom si byli jisti, že každý vyrobený prototyp bude tak blízko k výslednému produktu, jak to jen bude možné. ACE technologie nám šetří vývojový čas o několik let.

S technologií ACE jsou nejpodstatnější výkonnostní charakteristiky závodního kola – hmotnost, tuhost a pružnost, zkombinované nejlepším možným způsobem, aby umožnili jedinečnou jízdu a maximální výkon. ACE technologie nám umožňuje významně urychlit proces vývoje, protože nahrazuje náročnou výrobu prototypů pro každou část vývoje. Naše Metoda konečných prvků (FEM) řízená více než 200 parametry, jako jsou rozměry průřezů, průchodnosti a výkonnostní cíle, stanovila výpočetní model, který umožní přesně určit skutečné chování rámu. Charakteristiky každé integrace designu rámu jsou prostřednictvím komplexních výpočtů zapracované a vylepšované až do té doby, než dosáhneme optimální kombinace parametrů.

 
 
 
 

Video

 

DTi – Dual Transmission Integration

Připravený v budoucnu pro Vaše příští rozhodnutí

 

Rám je dobrý pouze když jsou dobré jeho jednotlivé části. Budoucnost a vývoj nás v tomto pouze utvrzuje. Protože ovládáme naše řemeslo, vyvinuli jsme Dual Transmission Integration (DTi) – dvá způsoby integrování řadících a brzdových lanek a kabelů v jednom. DTi od BMC je jedinečné a umožňuje jednoduchou změnu vedení lanek z mechanického na elektronický systém. Vaším benefitem je absolutní svoboda při výběru řadící sady. Integrace je čistá, bez ztráty estetických nebo aerodynamických detailů a je použita na všech našich nových silničních rámech. Elegantní vzhled s nejvyšším výkonem.

 

DTi - Dual Transmission Integration

Přizpůsobitelnost řazení

Volba jezdce – mechanické nebo elektronické, volba je na vás.

Čistá estetika

Kolo je investice, podle toho by také mělo vypadat.

Jeden rám pro všechno

Jeden rám, mnoho možností vybavení.

 


 

 
 
 
 
 
 

    

                           

Doplňkové parametry

Kategorie: Silniční kola
Záruka: 2 roky
Rám: Teammachine SLR02
Převodový poměr: přední: 50/34, zadní: 11-32z
Vidlice: Teammachine SLR, 02 Carbon
Hlavové složení: BMC
Představec: BMC RSM01, w/ computer and camera mount
Řídítka: BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend
Sedlovka: Teamachine SLR02
Sedlo: Fizik Antares R7, manganese
Kliky/převodníky: Shimano 105, 50-34T
Přehazovačka: Shimano 105
Řetěz: Shimano 105
Kazeta: Shimano 105, 11-32T
Brzdy: Shimano 105
Pláště: Vittoria Rubino Pro, 25mm
Přední kolo: Mavic Aksium
Zadní kolo: Mavic Aksium
Brzdové/řadící páky: Shimano 105
Přesmykač: Shimano 105
Model roku: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: