BUZZ RACK CRUISER 3

Doprava zdarma
7 990 Kč / ks 6 603 Kč bez DPH
Na dotaz

Bezpečný a spolehlivý nosič 3 jízdních kol na tažné zařízení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte cenově výhodný, ale bezpečný a spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení? Nosič jízdních kol Buzz Cruiser 3 značky Buzz Rack je určen na přepravu 3 jízdních kol a při poměru cena - parametry nemá na našem trhu konkurenci. Jedná se o základní, ale velmi spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení, vybavený základní světelnou rampou.

Nosič jízdních kol  Buzz Cruiser 3 lze uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. To zabezpečuje otočné dotahovací zařízení, které stačí pouze položit na tažné zařízení a dotáhnout otočnou hlavicí. V hlavici se nachází zámek, kterým celý nosič uzamknete. Uchycení nosiče ještě zabezpečíte dotažením pojistné matice (klíč je součástí dodávky).
Upínací popruhy kol uchytí kola všech rozměrů a to i velmi malých dětských jízdních kol. Tyto upínací popruhy umožňují rychlé a bezpečné upevnění kol. Popruhy jsou dostatečně dlouhé, aby udržely i největší ráfky.
Držák rámů jízdních kol uchytí oválné, a také kulaté rámy většiny velikostí jednoduše a bezpečně. Každé jízdní kolo lze samostatně zamknout.
Cyklonosič Buzz Cruiser 3 disponuje sklopnou funkcí nosiče. To znamená, že potřebujete-li se dostat k zavazadlům v kufru auta, není nutné jízdní kola z nosiče sundávat. Stačí celý, naložený nosič sklopit a otevřít kufr. Nosič se dá naklonit dostatečně nízko, a proto je vhodný i pro vozidla s vertikálním otevíráním 5. dveří.
Nosič je dodáván se základní světelnou rampou s 3 funkčními světly a 7- pinovým konektorem.
Váha nosiče jízdních kol Buzz Cruiser 3 je pouze 14 kg, a tím se tento nosič stává jedním z nejlehčích nosičů na tažné zařízení pro 3 jízdní kola. Není jen lehký, ale je také velmi kompaktní, se svojí šířkou 94,50 cm se určitě vejde do většiny zavazadlových prostorů automobilů.

Pro bezpečné uchycení nosiče jízdních kol Buzz Cruiser 3 musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.

Montáž nosiče:

Doplňkové parametry

Kategorie: Na tažné zařízení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: