Dne 28.9.2022 bude naše kamenná prodejna a servis zavřen.

BUZZ RACK SCORPION

Doprava zdarma
10 990 Kč / ks 9 083 Kč bez DPH
Na dotaz

Robustní a pevný nosič pro 2 kola na tažné zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buzz Scorpion je skutečně robustní a pevný nosič na tažné zařízení. Umožňuje přepravu 2 jízdních kol, přičemž hmotnost jednoho jízdního kola může být až 30kg. To z něj dělá jedinečný produkt ve své třídě. Jako jeden z mála cyklonosičů je vhodný také na přepravu elektrokol.

 

 

Patentované upínání na tažné zařízení je vhodné pro tažné zařízení s průměrem  50 mm. Upínání je bezpečné a jednoduché. Systém se uzamkne pomocí uzamykacího tlačítka.Tento speciální upínací systém, je jedním z mála, které splňuje i ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Pro snadnější manipulaci a instalaci je Scorpion doplněn o rukojeť, která zjednoduší přenášení a také nasazení na tažné.

Držáky kol jsou vhodné pro všechny velikosti kol, i malá kola dětských jízdních kol. Utahovací pásky bezpečně upnou kola na své místo. Navíc je Scorpion opatřen "anti - houpacími" popruhy, které zabrání pootočení kol vlivem proudícího vzduchu.

Držák rámů jízdních kol  uchytí oválné, i kulaté rámy většiny velikostí jednoduše a bezpečně. Přestože mají pevný úchop nezanechají žádné škrábance, protože je vybaven silikonovou vložkou. Vestavěný zámek umožňuje uzamknutí každého jízdního kola samostatně.
Sklápění. Sklápění je jednoduché, cyklonosič je během naklápění velmi dobře vyvážený. V krajní poloze, při úplném sklopení jsou jízdní kola v dostatečné vzdálenosti od hrany kufru auta a umožňují tak pohodlné otevření kufru a snadný přístup.
Zabezpečení naklopení. Naklápěcí rukojeť je vybavena bezpečnostním zařízením, aby se zabránilo naklopení během jízdy.
Sklopná rukojeť je umístěna na podstavě SPZ-ky. Stačí ji vytáhnout a naklopit podstavu.

Světla. Scorpion je dodáván se standardními 5-ti funkčními světly a 13 pin konektorem. Speciální ocelový rám na světlech je ochrání před poškozením během jízdy.

Scorpion je dodáván s 13 - 7 pin adaptérem. V případě 7 pin zapojení jsou vyřazeny couvací světla a mlhovky.

Jednoduchá instalace poznávací značky. I když budete Scorpion používat na více vozidlech, bude jednoduché zasouváním vyměnit poznávací značku.
Velikost. Hlavní výhodou Scorpiona je jeho velikost, je vybaven skládacím mechanizmem, který jej umožňuje skladovat v kompaktních rozměrech.
Rampa je k dispozici jako příslušenství. Usnadní instalaci těžkých jízdních kol na cyklonosič.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na tažné zařízení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: