Oblíbené (0)
Hledat
Nákupní košík
Doprava zdarma Akce -15% F-Si 29 Carbon 4 2019

CANNONDALE F-Si 29 Carbon 4 2019

75999 Kč 64 599
Sleva e-shop: 15 %
Dnešní XC šílenci potřebují kolo, které stoupá jak anděl tesknící po domově a ve sjezdech se chová jako ďábel sám. Kolo se sílou a precizností. Se statečností a hbitostí. Kolo, které jim pomůže dosáhnout cílů, které žádá jejich posedlost.
Na dotaz
Dodání : Na dotaz
Poštovné Zdarma

Výprodej: 64599 Kč

černá - XL černá - L žlutá fluo - M
Tabulka velikostí

Počet kusů

Parametry
RámAll-New F-Si, BallisTec Carbon, SAVE, PF30A, tapered head tube, Speed Release 12mm thru axle, Ai Offset
VidliceLefty Ocho, 29
Hlavové složeníIntegrated, 1-1/8 to 1.5
PředstavecCannondale C3, 3D Forged 6061 Alloy, 1-1/8
ŘídítkaCannondale C3 Flat, 6061 double-butted Alloy, 8° sweep, 760mm
GripyCannondale Locking Grips
SedlovkaCannondale C3, 7075 Alloy, 27.2 x 400mm
SedloFabric Scoop Flat Elite, cro-mo rails
Kliky/převodníkyTruvativ Stylo 6K Eagle, 34T, Ai Custom
ŘazeníSRAM NX Eagle 1x12
PřehazovačkaSRAM NX Eagle
ŘetězSRAM NX Eagle, 12-speed
Kazeta SRAM PG-1230, NX Eagle, 10-50, 12-speed
BrzdyShimano MT500 hydro disc, 160/160mm RT66 Rotors
Brzdové pákyShimano MT500 hydro disc
Nába předníLefty 60 front
Nába zadníFormula 12x148
PaprskyDT-Swiss Competition
RáfkyWTB STX i23 TCS, 28h, tubeless ready
PláštěSchwalbe Racing Ray Performance 29 x 2.25
Středové složeníCannondale Alloy PressFit30
Řadící pákySRAM NX Eagle
Model rok2019
Popis

Pro všechny fanatiky

Když původní F-Si vstoupilo na trh v roce 2015, úplně změnilo pravidla hry. Posunulo limity. Změnilo představy lidí o tom, co by XC hardtail měl umět.
 
Překvapení! Nové F-Si jsme posunuli ještě dále.
 
Je lehčí (o 80 gramů oproti předchozímu F-Si) a se svými 900 gramy se jedná o nejlehčí MTB rám, který jsme kdy vyrobili. Kratší zadní stavba Ai™ pro lepší trakci a pomoc ve stoupáních. Více položená hlavová trubka pro ještě více OutFront™ kontrolu, když se ve sjezdu začnou dít věci. Precizní vyladění komfortu skrze celý rám pro lepší pohodlí v sedle i mimo něj. A přenos energie, který potřebujete v plném nasazení. Vylepšený reach a stack pro optimalizovanou pozici jezdce. A samozřejmě je tu i nová a úžasná Lefty Ocho. Jedná se o zcela jinou úroveň XC ježdění ušitou na míru totálním XC nadšencům.

Cannondale F-Si

LEFTY OCHO
OUTFRONT.

Zcelá nová vidlice Lefty Ocho přepisuje knihu XC výkonu. Vidlice s nejlepším chodem, vysokou tuhostí a ultra nízkou hmotností. Zvládá i ty nejtěžší nástrahy jako nic jiného. S krásně hladkým chodem nehledě na to, jak tvrdě jedete. Zvládne vše, co pro ni připravíte. Extra velký offset v kombinaci s položeným úhlem hlavové trubky 69° vytvářejí OutFront geometrii, která poskytuje stabilitu ve sjezdech a mrštnost ve výjezdech. Díky tomu projede F-Si vším, na co si troufnete.

Cannondale F-Si

Ai párty v zadní části

Krátká zadní stavba dokáže zázraky, co se trakce a hbitého řízení týče – není to však zadarmo. Abyste něco získali, musíte něco obětovat. To však neplatí u Ai. Ai je naše Asymetrická Integrace pohonu kola. Díky posunutí celého pohonu směrem ven můžeme zkrátit zadní stavbu ale zároveň zachovat průchodnost pro široké pláště a dvoupřevodníkové sady, pokud po nich zatoužíte. Díky rovnoměrnému výpletu je také zadní kolo tužší a odolnější. Chytré, že?

Cannondale F-Si

BallisTec Carbon

Náš speciání karbon BallisTec nám umožňuje posouvat hranice a vyladit pevnost ve všech částech rámu. Tuhost tam, kde je potřeba a podajnost tam, kde potřeba není. Díky své odolnosti můžeme na rámy poskytovat doživotní záruku.

Cannondale F-Si

SAVE Micro-Suspension

Odpružení SAVE Micro-Suspension vylaďuje celkovou poddajnost rámu. Zadní rámový trojúhelník pracuje ve vertikálním směru a tlumí tak nárazy. Směrově optimalizované pletení karbonových vláken v sedlové trubce umožňuje kontrolovaný předozadní pohyb. Výsledkem je lepší trakce, vyšší rychlost a drasticky minimalizovaná únava jezdce v sedle i ze sedla. Jezděte rychleji po delší dobu.

Cannondale F-Si

Integrovaná objímka sedlovky

Pro pohodlí v sedle jsme se rozhodli využít průměru sedlovky 27.2 mm. Integrovaná objímka pak posunula komfort na novou úroveň, kdy díky ní může větší část sedlovky pružit. Nyní tak můžete celý den dupat do pedálů bez trpění.

Cannondale F-Si

Pevná osa Speed Release

Rychlejší způsob pevné osy. Speciální tvar patky umožňuje ose zůstat v náboji a díky tomu je výměna kola rychlejší a jednodušší. Kompatibilní se standardem nábojů 148x12. Je to lepší způsob, jak uchytit zadní kolo.

Nová Cannondale Lefty

Nejlepší odpružená XC vidlice na světě. Věřte tomu.

Zcelá nová vidlice Lefty Ocho je určená XC jezdcům, kteří věří ve výsledky. Neuvěřitelně hladký chod, který pramení z nízkého odporu konstrukce vidlice. Obrovská rychlost ve stoupáních díky jedné z nejnižších hmotností ve světě odpružených vidlic. Precizní řízení díky nejlepší tuhosti ve své třídě vyladěné pro maximální kontrolu. A sebejistota, která má základ ve vědomí, že jedete s nejpokrokovější, průlomovou, předsudky bortící, XC závody vyhrávající vidlicí, která nemá ve světě konkurenci. Jedná so o ten typ výsledků, které... no... jsou reálnými výsledky.

Nová Cannondale Lefty

Ach ta lehkost.

První jednokorunková jednonohá XC odpružená vidlice na světě šetří gramy tím nejzřejmějším způsobem. Díky jedné korunce a jedné noze je všechen materiál soustředěn na těch místech, kde je potřeba pro pevnost a tuhost. Má jednu z nejnižších hmotností na trhu – je o 250 g lehčí než předchozí Lefty vidlice. Méně neodpružené hmoty oproti konvenčním vidlicím poskytuje lepší odezvu pružení. Kónický sloupek snižuje hmotnost a nabízí naprostou kompatibilitu. Krále dělá jen jedna korunka.

Nová Cannondale Lefty

Nejhladší chod. Tečka.

Odpružení je pohyb. Čím hladší je jeho chod, tím lépe dokáže zvládat svou práci. Izolovat vás od nerovností. Plout přes hrboly. Převést vás přes věci, které by vás jinak vyhodily z kola. Dovézt vás tam, kam chcete. Když je řeč o hladkém chodu, tak Ocho je třídou sama pro sebe. Méně odpor navyšujících kluzných pouzder. Nová tlumící patrona s hladkým chodem. A nová evoluce revolučních jehličkových ložisek Delta Cage. Díky tomu všemu se jedná o vidlici s nejhladším chodem na světě. Žádné zadrhávání, žádné kousání se bez ohledu na to, jak tvrdě pojedete. Jen čistý a hladký pohyb – kdykoliv. Pro dokonalé řízení kola.

Nová Cannondale Lefty

Závodně vyladěná tuhost.

Lefty Ocho má nejlepší celkovou tuhost ze všech lehkých XC vidlic, což je skvělé. Ale co ji odlišuje od zbytku, není pouze to, jak tuhá je, ale spíše jakým způsobem je tuhá. Tuhost je totiž, jako mnoho věcí, dvousečná zbraň: příliš měkká vidlice a máte nudli, která nejede tam, kam chcete. Příliš tuhá nebo tuhá na špatných místech a vidlice bude poskakovat a odrážet se namísto aby proplouvala a žehlila. Unikátní jednokorunková konstrukce vidlice Ocho a trojúhelníkové uložení spodní nohy nám poskytly možnost vyladit tuhost vidlice. Tuhost tam kde je potřeba a poddajnost, když ji potřebujete.

 

Detaily:

Nová Cannondale Lefty

Lockout ovládaný lankem

Jednoduché a spolhlivé ovládání zamykání vidlice pomocí lanka obsluhuje vidlici nebo vidlici a tlumič.

Nová Cannondale Lefty

Komorový tlumič

Zcela nový samoodvzdušnovací, teplotu kompenzující tlumič s velkým průtokem. Externí nastavování komprese a odskoku. Hladký a vyrovnaný chod za všech podmínek.

Nová Cannondale Lefty

Trojúhelník v trojúhelníku

Trojice ložisek vidlice Ocho zabraňuje spodní noze protáčet se ve svém uložení a tím poskytuje nevídanou přesnost řízení.

Nová Cannondale Lefty

Jehličková ložiska Delta Cage

Nezadrhávají se. Mají hladší chod než kdykoliv předtím díky nové verzi jehličkových ložisek Cannondale Delta Cage.

Nová Cannondale Lefty

Úchyt brzdového třmene StopLock

Uchycení brzdového třmene se vystředí samo a odmontuje se jen po jednom otočení 5 mm imbusového šroubu a zmáčknutí tlačítka. Rychlejší a snadnější výměna kola.

Nová Cannondale Lefty

Jednokorunková konstrukce

První vidlice na světě s jednou korunkou a jednou nohou. Poskytuje tak jedinečný a impozantní výkon.

Nová Cannondale Lefty

SEČTENO A PODTRŽENO

Zcela nová vidlice Lefty Ocho. 

Jednoduše nejpokrokovější, lehká XC vidlice s nejhladším chodem a nejpreciznějším řízením jaká kdy byla vyrobena.

Stvořená pro výzvy. Stvořená vyhrávat. Stvořená pro ty, kteří věří.

 

Recenze

Ohodnoťte produkt

Produkt zatím nebyl ohodnocen, buďte první!
Dotaz

Jiri Vent

19.01.2020 13:38

Dobrý den, ano kolo máme stále k dispozici.
S pozdravem
Jiří Vent

Martin

18.01.2020 12:15

Dobry den, je toto kolo ve velikosti xl stale k dispozici?