Eshop a servis funguje bez omezení. Momentálně je možný osobní odběr pouze na základě objednávky v eshopu nebo telefonicky. Dle rozhodnutí vlády je kamenný obchod uzavřen. V tuto chvíli můžete udělat objednávku na eshopu nebo telefonicky a zvolit osobní odběr v prodejně, kde Vám zboží pouze vydáme. Po telefonické domluvě na čísle 777 681 550 nebo 777 155 356.

CANNONDALE Synapse Carbon Disc Women´s Ultegra Di2

Novinka
Značka: CANNONDALE
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
CANNONDALE Synapse Carbon Disc Women´s Ultegra Di2 (Barva Galaxy, Velikost 44)
122 999 Kč / ks 101 652 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Karbonové dámské silniční kolo Cannondale s řazením Shimano Ultegra Di2 R8070 hydro disc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

» ZÁVODNÍ VÝKON

Nový rám váží pod 950 g (víc než o 220 g lehčí) a je tuhý tak, jak normálně bývají kola sprinterů Word Tour. Opravdová raketa.

» PROPOJENÝ KOMFORT

Nové mikro pružení SAVE PLUS v rámu a vidlici je doplněno o sedlovku SAVE a nový SAVE SystemBar, čímž vzniká celostní systém komfortu a navýšení výkonu, který́ chrání před nárazy a vibracemi, které jsou spojeny s jízdou.

» ZÁVODNÍ VYTRVALOSTNÍ GEOMETRIE

Pozice jezdce je dokonale vyvažuje nízkou, dopředenou efektivitu a vzpřímenější komfortnější posed pro ten „správný́“ pocit, který́ umožňuje plný výkon ve sprintu a zároveň i celodenní pohodlí.

» KONSTRUKCE OPTIMALIZOVANÁ PRO VELIKOSTI RÁMŮ

Nový Synapse posouvá naši filozofii Size-specific na zcela novou úroveň. Nejen že každá velikost rámu má své vlastní vedení karbonových vláken a velikosti trubek, ale také kombinuje dva různé průměry sloupku a hlavové trubky s dvěma různými předsazeními patek vidlice. To vše pro to, aby měla každá jezdkyně stejný́ pocit z jízdy a řízení kola bez ohledu na velikost.

» ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITÍ

S velkým prostorem pro pláště do šíře 32 mm a subtilními, skrytými montážními body na blatníky je nový Synapse připraven objevovat i divočejší stranu vytrvalostní jízdy.

Synapse Hi-MOD Disc Women's RED eTap -

Prvky na rámu, vidlici a sedlové trubce, které jsou zkonstruovány tak, aby díky své poddajnosti pohlcovaly rázy a vibrace.

Technologie SAVE snižuje únavu a navyšuje kontrolu při řízení kola tím, že snižuje množství rázů a vibrací přes rám k jezdci. Díky spojení precizních tvarů trubek s důmyslným vrstvením karbonu či vysokým zpracováním duralu jsme schopni vytvořit na zadní vidlici, sedlových vzpěrách a případně sedlovce oblasti, které svojí poddajností absorbují rázy, ale zůstávají dokonale tuhé příčně a v krutu.

SAVE je charakteristický vizuálním zploštěním zadních vzpěr sedlovky nebo vidlice a často je doprovázen větší šířkou v této zploštělé části. Vylepšená vertikální poddajnost vytvořená kombinací všech prvků významně navyšuje komfort a výkon.
Původně vznikla tato technologie na prvním karbonovém Synapse (SAVE je zkratkou anglických slov Synapse Active Vibration Elimination). Postupem času se tato technologie vyvinula do čtyř variací pro různé typy kol a jízdních stylů. SAVE PLUS, SPEED SAVE, AERO SAVE a SAVE.

DATA | technologie | save-image.jpg

SAVE PLUS - Synapse Hi-Mod, Synapse Carbon

Komfortnější a více poddajnější prvky systému SAVE, které jsou vytvořeny pro více rozbité cesty a celodenní jízdu.

Upravená verze systému, který to vše začal. SAVE PLUS přináší větší míru vertikální poddajnosti než je u verze SPEED SAVE. Dokonalé řešení pro vysokou rychlost na kostkách severní Evropy či vašeho dalšího závodu Gran Fondo.

Systém SAVE PLUS je složen ze tří částí tak, aby vymazal všechny překážky, které se mohou objevit na silnici.

První část: Vrstvení karbonu – pro malé rázy.

Vrstvení karbonu kola Synapse je zkonstruováno tak, aby maximalizovalo něco, čemu se odborně říká Interlaminární smyk. V podstatě to znamená, že jsou vlákna orientována tak, aby pohltila vibrace ve svých vrstvách a rozptýlila je před dalším směřováním k jezdci. Toto řešení pomáhá se zbavit drobných vibrací ze silnice a tím neplýtvat silami jezdce.

Druhá část: Zadní rámový trojúhelník a vidlice – malé až středně velké rázy.

Podobně jako u verze SPEED SAVE, tak i zadní rámový trojúhelník a vidlice verze SAVE PLUS jsou zkonstruovány tak, aby pracovaly společně jako systém, který udrží kola na vozovce ať je jezdec v sedle nebo stojí na pedálech. Sedlové vzpěry mají unikátní spirálovitý tvar, který umožňuje ohýbání i stlačení materiálu při zatížení podobně jako pružina. Přední vidlice má zaoblený tvar a předsazení patek, které jí umožňuje vyvážit vertikální poddajnost s excelentně přesným řízením kola.

Třetí část: Sedlová trubka a sedlovka – Střední až velké rázy

Nejmenší průměr sedlovky 25,4 mm přináší více poddajnosti než větší průměry. Tento efekt je umocněn zabudovaným klínovým upínákem sedlovky do rámu. Díky odstranění klasické objímky může sedlovka lépe pracovat a pohlcovat rázy. Práce sedlovky je doplněna prací sedlové trubky, která jí může díky svému vrstvení karbonových vláken a ploššímu tvaru doprovodit a přinést tak maximální komfort při jízdě v sedle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámská silniční kola
Záruka: 2 roky
Rám: NEW Synapse Disc Women’s, BallisTec Carbon, Di2 ready, SAVE PLUS, BB30a
Vidlice: NEW Synapse Disc Asymmetric, SAVE PLUS, BallisTec Carbon, integrated crown race, size-specific design 44-48: 1 1/8” steerer/60mm rake, 51-54: 1-1/8” - 1-1/4” tapered steerer/55mm rake
Hlavové složení: Synapse Si, 25mm carbon top cap
Představec: Cannondale C2, 7050 Alloy, 31.8, 6 deg.
Řídítka: Cannondale C2 Women’s Compact, butted 2014 Alloy
Sedlovka: Cannondale C2, UD Carbon, Di2 Battery, 25.4x350mm
Sedlo: Selle Royal Seta S1 Women’s
Kliky/převodníky: Cannondale Si, BB30a, w/ FSA rings, 50/34
Řazení: Shimano Ultegra Di2 R8070 hydro disc
Přehazovačka: Shimano Ultegra Di2 R8050 GS
Řetěz: Shimano HG601, 11-speed
Kazeta: Shimano Ultegra R8000, 11-32, 11-speed
Brzdy: Shimano Ultegra R8070 hydro disc, flat mount, 160/160mm
Brzdové páky: Shimano Ultegra R8070 hydro disc
Nába přední: Mavic Aksium Disc, Centerlock
Nába zadní: Mavic Aksium Disc, Centerlock
Paprsky: Mavic Aksium
Ráfky: Mavic Aksium Disc
Pláště: Schwalbe Lugano, Folding, 700x28c
Středové složení: FSA BB30 Bearings
Brzdové/řadící páky: Shimano Ultegra R8070
Přesmykač: Shimano Ultegra Di2 R8050, braze-on
Omotávka: Cannondale Grip Bar Tape w/Gel, 3.5mm
Model roku: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: