Oblíbené (0)
Hledat
Nákupní košík

ESIgrips RCT WRAP OMOTÁVKA

1 099
Sleva e-shop: 0 %
Chcete mít tento produktu za 1 044 Kč? Zaregistrujte se
Nové silníční omotávky z oblíbeného silikonového materiálu jako u slavných MTB ESI gripů.
Na dotaz
Dodání : Na dotaz
bílá černá modrá oranžová šedá zelená žlutá

Počet kusů

Popis

ESI nemá a nepotřebuje lepidlo, takže můžete pásku otočit naruby jakmile je špinavá, nebo opotřebovaná a jen rozmotat vaše řídítka. Opravdu můžete přemotávat, kdykoli budete chtít! Tato všestrannost více než zdvojnásobuje životnost omotávky za 39,99 dolarů. Jen prosím dodržte on-line pokyny k instalaci: http://www.esigrips.com/images/RCT_Directions.jpg. Výjimkou je v kitu dodávaná zakončovací páska, kterou nelze použít opakovaně, ale mají ji v pěkných odstínech třeba i v OBI.

 

Pokud z pravidelně vycházejících nadšených recenzí na MTB gripy a přímo od cyklistů cítíte jako my jen jakýkoli náznak toho jak jsou pohodlné, máme s novou omotávkou ESI trhák v rukávu, hit, prostě eňo-ňuňo. Zůstaňte naladěni na revoluční rozvoj vašeho komfortu (rozhodně okolo něj nebudou spekulace jako v případě diskových brzd).

 

Chcete také Vy sami zažít ESI komfort na silnici? Omotávka (která je vyrobena v USA) je nyní k dispozici u našich dealerů a zde na webových stránkách v šesti různých barvách. Pořiďte si vlastní!

 

Hmotnost: 134 ? 176 g


Omyvatelné saponátem jako gripy, nekloužou, nereagují na UV záření a na pot.


Obsah balení: 2x omotávka, 2x zátka, 2x zakončovací páska, 2x podlepka k páce

Recenze

Ohodnoťte produkt

Produkt zatím nebyl ohodnocen, buďte první!
Dotaz