Eshop a servis funguje bez omezení. Momentálně je možný osobní odběr pouze na základě objednávky v eshopu nebo telefonicky. Dle rozhodnutí vlády je kamenný obchod uzavřen. V tuto chvíli můžete udělat objednávku na eshopu nebo telefonicky a zvolit osobní odběr v prodejně, kde Vám zboží pouze vydáme. Po telefonické domluvě na čísle 777 681 550 nebo 777 155 356.

GARMIN VECTOR SMALL

ZdarmaZdarma
1967 garmin vector small
42 990 Kč / ks 35 529 Kč bez DPH
Na dotaz

Cyklistický wattmetr integrovaný do pedálů, samostatné měření výkonu levé/pravé nohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trendem moderní cyklistiky je vedení tréninků podle výkonové zátěže. Oproti vedení tréninků podle tepové frekvence není výkon ovlivněn momentálním fyzickým nebo psychickým stavem sportovce. Zátěž nastavená na určitý výkon (měřený ve wattech) je při každém tréninku stejná. Cyklistický výkon se měří pomocí wattmetrů, zařízení, které jsou schopny měřit s jakou silou šlape cyklista do pedálů.

Wattmetry jsou obvykle integrovány do náby zadního kola, středu šlapání a poslední dobou i do pedálů. Wattmeter umístěný v pedálech kola má několik zásadních výhod:
- měří výkon přímo v místě, kde působí síla, dochází k minimu ztrát a zkreslení naměřených dat
- velice snadná přenositelnost wattmetru mezi více koly, montáž/demontáž trvá jen několik minut
- možnost měření výkonu pro každou nohu zvlášť, je možné určit v kolika procentech šlape levá nebo pravá noha

Wattmetry Garmin Vector měří výkon pomocí výchylky osy pedálu při šlapání. Výchylka se měří po celou dobu šlapání a po vyhodnocení je hodnota výkonu a dalších veličin bezdrátově odesílána z pedálů přímo do cyklopočítače umístěného na řídítkách kola. Pedály Garmin Vector jsou vybaveny standardním bezdrátovým přenosem ANT+ a jsou kompatibilní s většinou cyklistických nebo s triatlonových sporttesterů značky Garmin. Mohou ale komunikovat i s dalšími zařízeními vybavenými ANT+ komunikací.

Hodnoty naměřeného výkonu jsou zaznamenávány ve sporttesteru společně s řadou dalších informací (datum, čas, pozice, rychlost, vzdálenost, srdeční tep, nadmořská výška...). Data se současně zobrazují na displeji sporttesteru, ukládají do paměti a po absolvování aktivity je možné je přenést do tréninkového denníku Garmin Connect (zdarma k dispozici) a vyhodnotit.

Technické údaje
- celková hmotnost jednoho pedálu: 213 gramů
- materiál těla pedálu: karbon, nášlap: ocel, osa pedálu: ocel
- bezdrátová komunikace: ANT+
- zámek: LOOK Keo
- integrovaný snímač kadence šlapání
- měření: celkový výkon (Watty), poměr výkonu levá/pravá (%), kadence šlapání + další odvozené veličiny
- uživatelsky výměnná baterie (CR2032) s minimální výdrží 175 hodin provozu.

Doplňkové parametry

Kategorie: GPS příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: