Oblíbené (0)
Hledat
Nákupní košík

Cannondale Quick Neo SL

Nové městské elektrokolo Cannondale Quick Neo SL je tu!

Cannondale právě představil mnohostranný model Quick Neo SL, superlehké sportovní elektrokolo, které je ideálním společníkem pro zlepšení fyzické kondice, samotné kroužení po městě, nebo jen důvodem vyrazit ven a užít si pocitu fyzicky nenáročné jízdy.

To, čím nový model Quick Neo SL hned napoprvé osloví je zážitek z rychlosti. Díky miniaturní a výkonné jednotce pohonu a příjemné geometrii, jež kloubí pohodlí, kontrolu a efektivní přenos síly, disponuje Quick Neo SL mrštností a hravostí.


Lehký elektropohon Mahle ebikemotion

Pohonná jednotka Mahle ebikemotion X35 šokuje svojí váhou (3,5kg) a dělá z Quick Neo SL jedno z nejlehčích elektrokol na trhu. Tuto přednost oceníte zejména při manipulaci jako je nošení do schodů, upevňování do střešního nosiče či ukládání vašeho elektrokola ke spánku v garáži. Systém se skládá z 250W jednotky pohonu a 250Wh baterie ukryté ve spodní rámové trubce.

Nabití baterie je jednoduše realizovatelné pomocí lehce přístupného portu v rámu a kontrolu celé jednotky má na svědomí tlačítko integrované do horní rámové trubky. Kokpit nabízí tři režimy od lehké podpory pro tréninkový režim bez nebezpečí přetrénování až po výrazný boost, jež roztočí vaše pedály a vyveze vás na vrchol bez jediné kapky potu. To nejlepší na tom vše je, že celý elektronický systém je v Quick Neo SL natolik diskrétně integrován, že na první nelze poznat, že sedláte elektrokolo.

Pokročilé zpracování

Pokroková hliníková konstrukce pod označením SmartForm C3 spolu s kompletně karbonovou vidlicí dávají kolu lehkost a živost, zatímco geometrie OutFront zajišťuje kontrolu nad kolem v rychlosti a příjemnou ovladatelnost a stabilitu při rychlostech nižších. Díky umístění předního kola dále od jezdce je u menších velikosti rámů snížena pravděpodobnost, že se při výrazném otočení řídítky dotknete špičkou nohy předního kola.

Všechny modely Quick Neo SL jsou nabízeny s Cannondale Wheel Sensor (snímačem rychlosti) a představcem Intellimount, jež nabízí jezdci inovativní způsob propojení s kolem. Snímač je možné spárovat s aplikací Cannondale App, ve které získáte přímý přístup k funkcím jako je rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a dokonce k datům o úspoře oxidu uhličitého. Bezpečné upnutí na představci umožňuje požít váš chytrý telefon jako přehledný palubní počítač. Aplikace Cannondale App rovněž disponuje funkcí údržba, jež vám připomene, že je čas na servis, umí automaticky zaregistrovat vaše nové kolo do systému a nabídne mnohé další vychytávky.

Elektrokolo Cannondale Quick Neo SL je nabízeno ve velikostech S, M a L ve standardní verzi a S a L ve verzi Remixte. Pro bližší specifikaci navštivte www.cannondalebikes.cz