PINARELLO BOLIDE TR+ SRAM RED eTAP AXS 2021

354 990 Kč / ks 293 380 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Spojením jednoho z nejrychlejších a nejpokročilejších triatlonových rámů na světě s bezdrátovou elektrickou sadou Sram Red eTap AXS , vzniklo Bolide TR +TT / triatlonové  kolo. Uhlíkový rám a vidlice Torayca T1100G UD umožňují plně interní kabeláž brzd a řazení pro maximální aerodynamiku a mimořádně čisté linie. Pevné osy jsou optimalizovány tak, aby zvládly mimořádné zatížení, která na ně působí použitím výkonných hydraulických kotoučových brzd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolo Pinarello Bolide TR + Sram Red eTap AXS Disc TT / triatlon je bezpochyby jedním z nejrychlejších triatlonových kol, která jsou k dispozici díky rozsáhlému testování v aerodynamického tunelu, kterým prošla. Bolide TR +, založený na UCI vyhovujícím Bolide time trial kole, nemusel dodržovat přísná pravidla stanovená na jeho sourozence. Vidlice je mnohem mohutnější než a tím lépe protéká vzduch kolem v oblasti brzdy a náboje.

Ačkoli jsou časovková kola zřídka ježděna na velké vzdálenosti, Pinarello provedlo řadu změn v triatlonovém kole Bolide, aby byl vhodnější pro závody Ironman, kde je délka kola 180 km dlouhá. To znamená, že sportovec musí být schopen udržet si aerodynamicky výhodnou polohu po značnou dobu, takže delší hlavová trubka, níže položený střed a strmější úhel sedlové trubky zvyšují rychlost a účinnost na celou vzdálenost.. Na horní trubce je instalován aerobox snadno přístupný pro tyčinky a gely. Další box je umístěn do spodní části rámového trojúhelníku na další potřeby jezdce, jako nářadí , duše  atd. Boxy skutečně zvyšují aerodynamickou účinnost kola, místo aby mu bránily.

O nejvyšším 12stupňovém elektronickém hydraulickém brzdovém systémuSram Red eTAP je třeba jen málo zmínit, že díky téměř okamžitým změnám převodových stupňů a výkonnému, snadno modulovanému hydraulickému brzdění žije podle své pověsti. Bzdrátové provedení a vnitřní vedení hydrauůických hadic pro maximální aerodynamický prospěch a super čistý vzhled.

  • Carbon Torayca T1100G UD with NANOALLOY technology frame
  • Sada Sram Red eTap AXS
  • Sram Red hydraulické brzdy

** Poznámka: ** Specifikace je uvedena ve specifikaci parametrů a může se lišit od vyobrazení. Obrázky jsou pouze pro ilustraci barvy. Všechna kola Pinarello Bolide se dodávají bez kol.

Doplňkové parametry

Kategorie: PINARELLO
Záruka: 2 roky
Model roku: 2021
Modelová řada: Bolide
Material rámu: Karbon
Typ brzdy: Disková
Rám: Pinarello Bolide TR+ carbon Torayca T1100G UD with NANOALLOY technology
Vidlice: Pinarello Bolide TR+ carbon Torayca T1100G UD with NANOALLOY technology
Převodový poměr: 50x10z.
Hlavové složení: FSA IS2 1 x 1-3/8
Představec: Pinarello Bolide TT Flat
Řídítka: Pinarello Bolide TT Flat
Sedlovka: Pinarello UD carbon aero straigh
Sedlo: Selle Italia Iron
Kliky/převodníky: SRAM Red 1 Aero DUB
Osa: Kogel Threaded to DUB - Ceramic
Řazení: SRAM eTap Clics and Blips
Přehazovačka: SRAM Red eTap AXS
Přesmykač: ne
Řetěz: SRAM Red, 12s
Kazeta: SRAM XG-1290, 12s
Brzdové páky: SRAM S-900 Aero HRD
Brzdy: SRAM RED HRD
Pláště: bez kol
Přední kolo: bez kol
Zadní kolo: bez kol
Velikost: 450,485,520,550mm

Pinarello Bolide TR+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: