Dodávky dětských kol WOOM

Omlouváme se všem zákazníkům, kteří u nás mají objednávku na kola značky WOOM, dodání se zřejmě opozdí kvůli nepředvídaným okolnostem. Věříme, že se podaří výrobci i dodavateli čekání minimalizovat. Níže je vyjádření přímo od dodavatele:

V současné době dochází k velkoobchodním dodávkám kol WOOM v roce 2021, vzhledem ke komplikované situaci na trhu cyklopříslušenství, nárazově a nepravidelně. Opožděné dodávky komponentů a dalších dodavatelů, v souvislosti s nemocí COVID, způsobují problémy s kompletací kol a montáží. Problémy jsou i s dopravou. V posledních dnech jsme obdrželi informace o uzavření montážní továrny kvůli nemoci COVID, nejméně na dalších 14 dní, což způsobí další zpoždění v dodávkách. Nicméně tyto dodávky budou pokračovat, ihned po znovuotevření výroby, což bude věřím, v nejbližších 14 dnech až 3 týdnech. Za způsobené komplikace se omlouváme. Tyto výpadky jsou způsobeny vyšší mocí, kterou bohužel neovlivníme.

Děkujeme Vám za pochopení,
tým Bike Gallery

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení