JOE'S NO FLATS

Nejprodávanější

JOE´S bezdušový tmel Super Sealant 1000 ml
od 259 Kč–4 %
JOE´S bezdušový tmel Super Sealant
Skladem u dodavatele
180036
 (–4 %)
od 259 Kč
(od 214 Kč bez DPH)
1 položek celkem
JOE´S bezdušový tmel Super Sealant 1000 ml
od 259 Kč–4 %
od 214 Kč bez DPH
od 259 Kč

Joe´s Super Sealant je těsnící tmel, který je vědecky vyvinut k předcházení defektům u bezdušových i standartních...

180036

Společnost NO-FLATS patří k těm, co investují mnoho do výzkumu a vývoje svých produktů – výsledkem jsou takřka bezkonkurenční patentované produkty, které navíc testuje celá řada špičkových závodníků. Hlavním výrobním artiklem společnosti NO-FLATS jsou pásky do ráfků a hlavně – jak už z názvu vypovídá – těsnící materiály a dopňky proti defektům pro bezdušové i klasické pláště.

Výhody bezdušových systémů už jsou známy a i proto se toto řešení dostalo od automobilů a motorek až k cyklistům. A velmi zde zdomácnělo…bezdušový plášť totiž není třeba tolik foukat a díky tomu s sebou tento systém nese zvýšení trakce a rychlosti, plášť také výborně „sedí“ i v technických pasážích. Společnost NO-FLATS přináší luxus Tubeless systému širokému lidu – majitelům UST Tubeless navíc přináší další preventivní součást jejich vybavení.

Přestože výrobců směsí do bezdušových plášťů je samozřejmě více, podle výzkumů a testů je systém NO-FLATS nejvíce efektivní a je určen pro bezdušové systémy Tubeless i pro klasické duše, a to bez jakýchkoliv úprav vybavení. Vývoj prostředků chránících před defekty probíhá primárně v laboratorních podmínkách a vysoká efektivita NO-FLATS spočívá v tom, že směs NO-FLATS obsahuje těsnící mikročástice. Díky nim je „zalepení“ defektu velikosti půl až jednoho centimetru mnohem rychlejší, než je tomu u většiny u nás dosud dostupných prostředků.

Pro majitele klasických ráfků nabízí NO-FLATS možnost „upgradu“ na Tubeless, aniž by investovali do drahých bezdušových kol – v nabídce má firma celý kit, díky němuž získáte během krátké chvíle „bezdušáky“ připravené do akce. Kit umožňuje montáž na všechny standardní ráfky šíře 18-23 mm a obsahuje kromě těsnící směsi i speciální aplikátor, díky němuž lze množství směsi přesně odměřit, nylonovou pásku do obou ráfků, dvě pásky s integrovaným ventilkem a adaptér pro co nejjednodušší aplikaci směsi přes ventilek. Celá operace se stává velmi snadnou a technicky méně zdatným bikerům jistě při aplikaci pomůže detailní návod, v němž je vše krok za krokem vysvětleno a doplněno ilustračními fotografiemi.