Kniha Srdcem na kole Českem

1 290 Kč / ks 1 290 Kč bez DPH
Na dotaz

Cyklistické nadšení tisknuté na stránky papíru! V knize najdete inspiraci, sportovní motivaci a chuť vyrazit do sedla, objevovat nová místa a sdílet své zážitky s ostatními.

14 ambasadorů/59 cyklistických tras/235 fotografií/352 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha "Srdcem na kole Českem" přináší ty nejlepší trasy v České republice očima současných i bývalých profesionálních a amatérských cyklistických osobností. Publikace bude vaší zaručenou inspirací pro tréninky a vyjížďky s přáteli na silničním kole. Kniha obsahuje 59 tras, včetně map, textového popisu, fotografií a GPS tras pro stažení do navigace. U každé trasy čtenář najde kromě výše zmíněných technikálií také vybrané místní zajímavosti či doporučené restaurace, bistra a kavárny k občerstvení během vyjížďky.

Cyklistické silniční trasy v této knize rovnoměrně pokrývají všechny kraje napříč Českou republikou. Každou oblast představuje jiná cyklistická osobnost, pro kterou je daný region domovem nebo má k němu blízký vztah a kde pravidelně trénuje. Tyto osobnosti, z řad současných i bývalých profesionálních cyklistů, na stránkách této unikátní knihy sdílejí své osobní zkušenosti, doporučení a zážitky.

Ambasadoři: Petr Benčík, Michael Boroš, Petr Fiala, Jan Hirt, Petr Hricko, Jiří Ježek , Michal Kollert, Michael Kukrle, Jaroslav Kulhavý, Karolína Makovská, Vojtěch Řepa, Zdeněk Štybar, Adam Ťoupalík, Petr Vakoč a další...

uvodni

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: