Oblíbené (0)
Hledat
Nákupní košík
Filtry
Určení
Model roku
Cena
od: 0 do: 9 900
Zobrazit

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

TRETRY SIDI

 

Asi žádný z fanoušků cyklistiky si nemohl nevšimnout značky SiDi, která se již několik desítek let objevuje v cyklistickém pelotonu a která patří mezi přední světové výrobce cyklistické obuvi.

Italská klasika

Značka SiDi je již více než 35 let kultovním výrobcem cyklistických treter pro silničáře a zachytila rovněž i nástup poměrně mladé cyklistické disciplíny MTB. Kvalita této obuvi je všeobecně známa, proto se nemůžeme divit, že tretry značky SiDi obouvají olympijští vítězové a mistři světa. Mezi ně patří Olympijští vítězové z Atén 2004 Julien Absalon v MTB a Paolo Bettini v silničním závodě jednotlivců, trojnásobný mistr světa Oscar Freire, dvojnásobný vítěz Giro d´Italia Gilberto Simoni, čtyřnásobný vítěz Vuelta d´ Espaňa Roberto Heras a mnozí další.

Proč zrovna tretry SiDi?

Značka SiDi nabízí cyklistům jeden z nejlepších poměrů mezi kvalitou a cenou. Mnoho cyklistů má představu, že SiDi znamená drahé, ale je třeba zdůraznit, že značka SiDi nabízí o mnoho delší životnost, větší výkon a elegenaci oproti konkurenci.

Proč jsou však Top modely tak drahé?

Top modely jsou převážně určeny pro profesionální závodníky a zde není místo pro kompromisy. Proto v případě těchto modelů Dino Signori, zakladatel italské rodinné značky, nehledí na cenu, jen na funkčnost a kvalitu. Firma SiDi v posledních letech vyrábí stejný počet bot a nehodlá svoji produkci zvyšovat stavěním nových továren v Číně či Taiwanu.. Produkce se nezvyšuje, ale poptávka po kvalitním zboží roste a to zvyšuje její cenu.

Co dalšího může přinést koupě treter značky Sidi?

Koupě treter značky SiDi u nás má trochu jiný rozměr. Jejich zakoupením přispíváte částkou 10,- Kč projektu „CYKLISTÉ DĚTEM“ který pomáhá nadačnímu fondu dětské onkologie ,,Krtek“. Patronem projektu je cyklista Pavel Padrnos a podporují jej další známí cyklisté: Ján Svorada, René Andrle, Radim Kořínek, Tereza Huříková…