EVOC STAGE 18L

Doprava zdarma
Značka: EVOC
3 490 Kč / ks 3 490 Kč / ks 3 690 Kč / ks 3 490 Kč / ks od 3 490 Kč / ks 2 884 Kč bez DPH 2 884 Kč bez DPH 3 050 Kč bez DPH 2 884 Kč bez DPH od 2 884 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nově navržený kompaktní všestranný batoh o objemu 18 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nově navržený kompaktní všestranný batoh s inovativním nosným systémem, který se automaticky přizpůsobí individuální šířce ramen jeho nositele. Je vybaven mnoha bezpečnými a snadno přístupnými přihrádkami a dobře větraným, neutrálně vyváženým nosným systémem, který zaručuje jak výjimečný komfort, tak i volný pohyb.Při vývoji STAGE SERIES Evoc kladl velký důraz na vytváření batohů se sofistikovanými technickými vlastnostmi, které poskytují optimální podporu, a zároveň zplynou s jezdcem. Klíčovým bodem bylo perfektní fit a maximální ventilace vzduchu i při maximálním nákladu.. Proto je konstrukce relativně čistá a přitom stále nabízí dostatek místa pro vybavení a možnosti bezpečného skladování pro vše, co potřebujete mít okamžitě po ruce.

  • Nouzový plán (integrovaný)
  • Upevňovací systém pro: helmu (XC, integrálku), chrániče
  • Prostor pro nářadí (samostatný, rychlý přístup)
  • Pláštěnka
  • Možnost rezervoáru 3l.
  • Píšťalka
  • Kapsa na brýle
  • Poutko na uchycení blikačky

Technologie:

BRACE LINK  
Brace Link dokonale přizpůsobuje ramenní pásy šířce ramen sportovců. Toto automatické nastavení podporuje přenos zatížení do těžiště těla a zároveň jsou minimalizovány kontaktní plochy se zády a rameny. Přes BRACE LINK je možné i nošení krční ortézy.

AIR CIRCULATION
Cirkulace vzduchu se používá ve všech batohech Evoc, protože zajišťuje optimální ventilaci a zároveň zabraňuje nadměrnému ochlazení citlivé oblasti ledvin, a to i při extrémně namáhavých činnostech nebo při intenzivním pocení. Díky vertikálnímu vzduchovému kanálu je zaručena konstantní volná cirkulace vzduchu. Mezery po stranách kanálu umožňují únik dalšího vzduchu.

 AIR FLOW CONTACT SYSTEM
Požadavkem je přenést co největší hmotnost obsahu do těžiště těla a zároveň minimalizovat kontaktní oblasti se zády a rameny. Evoc vyřešil tento rozpor pomocí zadní části, kde všechny ventilační komponenty jsou jako velké ventilační kanály a speciálně drážkované a perforované podložky EVA umístěné mřížkovaným materiálem.Tím je zajištěno, že btoh sedí těsně na zádyech a současně poskytuje optimalizované  odvětrání. Boky bederních pásů ze síťoviny a větracími otvory rozšiřují koncept těsně přiléhajícího, ale dobře větraného zadního systému.

Materiál :

3D Air Mesh
Tato trojrozměrně strukturovaná tkanina s proměnnou velikostí závitu (P75D * 30D) nabízí optimální vlastnosti při větrání a odpružení pro potahy polstrování a ramenních popruhů.

Air Mesh
Air Mesh je vybaven jemnými póry pro vynikající cirkulaci vzduchu a neabsorbuje vlhkost. Díky tomu je dokonale vhodný jako ventilační krycí tkanina pro zadní části batohů Evoc.

Airo Flex
Tato nylonová tkanina (rybí pás) se vyznačuje vynikající flexibilitou a vysokou mírou stability materiálu a zároveň nabízí velkou propustnost pro vzduch. Díky této kombinaci je to perfektní materiál pro použití v našich vysoce kvalitních bederních pásech.


N210 D Ripstop PU
Požadavky na dokonalý vnější materiál batohu lze shrnout do čtyř charakteristik: odolný, otěruvzdorný, odpuzující vodu a velmi lehký. Přesně to nabízí Nylon 210 / D Ripstop. Dvojitý PU povlak z lehké nylonové základny poskytuje ochranu proti vlhkosti a odolnost proti opotřebení. Mikro textura vláken rozděluje základní textilii na malé čtverečky, aby se zabránilo trhání - odtud název Ripstop.


P600 D PU
Velmi odolná tkanina pro oblasti s vysokou abrazí, je také odolná proti roztržení a lehká a zároveň absorbuje téměř žádnou vlhkost. V kombinaci s těmito vlastnostmi je to perfektní materiál pro kapsy s vysokým napětím nebo pro konstrukce základny batohu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy pánské
Záruka: 2 roky
Model roku: 2021
Objem: 18l
Chránič páteře: Ne
Pitný vak: Ne
Rezervoár: Ne
Hmotnost: 900g
Rozměry: 28 x 50 x 12 cm
Materiál: Nylon 210/D Ripstop PU coated, P600/D PU coated, 3D Air Mesh, Air Mesh, Airo Flex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: