Cannondale SuperSix EVO je Kolem roku 2020 !

Když vítězíme, tak na celé čáře!

V tomto týdnu magazín Cycling Plus ve spolupráci s cyklistickým portálem BikeRadar zveřejnil finální výsledky recenzí The Year Awards a my jsme opět dosáhli absolutního vítězství!

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | BOTY_supersix_evo.png

Co se o SuperSix EVO píše?

V renomovaném magazínu Cycling Plus tak došlo k důležitému, avšak jednomyslnému rozhodnutí: Cannondale SuperSix EVO Carbon Disc Ultegra je skutečně zaslouženým vítězem a ztělesněním kola, které přesahuje svoji tržní hodnotu."

„Pokud uvažujete o novém kole, prokažte si laskavost a mrkněte na nejnovější EVO. Tohle kolo udává krok všem současným modelům stejně tak, jako se jeho předchůdce stal ztělesněnou definicí závodních speciálů minulé dekády,"  uvádí dále redaktoři časopisu Cycling Plus na adresu letošního vítěze.

Cenu za nejlepší výkonnostní kolo roku 2020 Cycling Plus ospravedlňuje následujícími slovy: „Závodní plnokrevný stroj, jež nabízí top výkon za rozumnou cenu. EVO disponuje lepším výkonem než kola s vyššími čísly na cenovém štítku."

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | can_supersix_evo.jpg

Stále rostoucí popularita

Společně se získaným oceněním 'The Year Award', je náš SuperSix EVO v magazínu Cycling Plus sekci Superbike Guide považován rovněž za jeden z nejoblíbenějších modelů vůbec: „Pokud vám to peněženka dovolí, pořiďte si nejnovější verzi tohoto vynikajícího silničního modelu. Není mu co vytknout.“

Na cyklistickém serveru BikeRadar vidí v našem SuperSix EVO velký potenciál. „I přes nerovnosti silnice jsem jel vyšší rychlostí a oddával se výkonnosti EVO. Ať už jde o deklarované aero výhody, lepší přenos energie nebo hladkou jízdu, nemohu říci nic jiného než, že tohle nové EVO je prvotřídním počinem, který si doufám užiji i v budoucích letech."

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | Reviews.jpg