CANNONDALE SYNAPSE 2018

Nový Cannondale Synapse Systémová integrace na zcela nové úrovni.

 
Toto je pro jezdce. Znáte je všichni. Ti, kteří jedou stále naplno, kteří se s ničím nespokojí. Jezdce, kteří žijí pro dlouhé a tvrdé jízdy. Nežijí pro vítězství a slávu, ale pro své vlastní zážitky zaryté hluboko do jejich duše. Pouze silnice, stroj a okamžik. To je skutečná vytrvalostní jízda. Toto je skutečný vytrvalostní stroj.

Nový Cannondale Synapse

Nový Cannondale Synapse

Systémová integrace na zcela nové úrovni

SAVE je srdcem konstrukce Synapse od samého počátku a úpravy na novém kole dělají toto mikro pružení lepší než kdy předtím. Flexibilní zóny v rámu a vidlici přinášejí správnou poddajnost k pohlcení rázů a vibrací. Sedlovka SAVE s průměrem 25,4 mm přidává další komfort při jízdě v sedle. V kombinaci s novými řídítky a představcem SystemBar™ pak tento celý systém vyhlazuje jízdu bez izolace, chrání před rázy a zároveň nechá jezdce v kontaktu s povrchem.

Nový Cannondale Synapse

Představujeme SAVE SystemBar™

První svého druhu

Představujeme zcela nový systém představce a řídítek SAVE SytemBar™. Maximální komfort a skvělý vzhled integrovaných systémů bez potíží spjatých s jednodílnou konstrukcí. Eliptický tvar SAVE řídítek přináší více poddajnosti než standardní řídítka. Chrání před rázy, ale nechává potřebný kontakt s povrchem. Různé délky představců a nastavení sklonu o 8 stupňů umožňuje nastavení pozice přesně tak, jak je potřeba. Odnímatelný držák umožňuje montáž světla Fabric Lumaray a počítače Garmin. To je čistá integrace bez frustrace.

Nový Cannondale Synapse

Vytrvalostní. Závodní.

Geometrie.

Jméno hovoří za vše. Vytrvalostní závodní geometrie dosahuje dokonalé rovnováhy mezi výkonem a plnou agresivitou závodního stroje a uvolněnou komfortní pozicí ostatní vytrvalostní konkurence. Pozice jezdce dává to co je potřebné pro tvrdou jízdu s dostatečným napřímením pro dlouhou dobu v sedle. Řízení je dostatečně živé když je potřeba přidat na ostrosti, ale přitom stále stabilní a vyrovnané, aby vás vytáhlo s nebezpečných částí. Ve zkratce, je stvořeno k výkonu ne pouze k vytrvalosti. 

Nový Cannondale Synapse

Konstrukce rámu optimalizovaná

podle velikostí

Každá velikost rámu má své vlastní vedení karbonových vláken a velikosti trubek, ale také kombinuje tři různé průměry sloupku a hlavové trubky s třemi různými předsazeními patek vidlice. To vše pro to, aby měl každý jezdec stejný pocit z jízdy a řízení kola bez ohledu na velikost. Je to součást naší posedlosti, která odděluje skvělé od pouze dobrého.

Nový Cannondale Synapse

Rám 950 gramů

Nejde zde pouze o úsporu gramů. Ale na druhou stranu, v kombinaci se závodní výbušností a dokonalým jízdním projevem, prostě neexistuje náhrada za nízkou hmotnost. 950 gramů v takovémto rámu? Věřte, je to pravda.

Nový Cannondale Synapse

Mikro pružení SAVE

Zkonstruováno pro vyhlazení rozbitých povrchů silnic a vyladěno tak, abyste věděli co se děje u kontaktní plochy vašich pneumatik. Takže se můžete plně soustředit na důležité věci jakou je maximální koncentrace na jízdu a závod se západem slunce při jízdě domů.

Nový Cannondale Synapse

Sedlovka SAVE

Sedlovka o průměru 25,4 mm a integrovaná objímka pracují dohromady se zbytkem systému SAVE pro navýšení komfortu a snížení únavy.

Nový Cannondale Synapse

Tuhost závodního stroje

Asymetrická konstrukce rámu a vidlice vyvažují síly od pedálů a kotoučových brzd a přinášejí tuhost sprinterských kol World Tour. Připravte se na takové nástupy a průjezd zatáčkami, kterým stěží uvěříte.

Nový Cannondale Synapse

Kotrola nad kabely

Elektrika, bezdrát, mechanika (klidně si namontujte displej, jestli teda chcete). Inteligentní a adaptabilní port na spodní rámové trubce udržuje vždy vše čisté, na správném místě a zapojené.

Nový Cannondale Synapse

Pevné osy a montáž brzd

flat mount

Mohlo by se zdát, že využití pevných os v předu i vzadu je poslední dobou u mnoha kol zbytečné a nadměrné. Ale Synapse jezdí tak, že jejich využití rozhodně přehnané není. Standard brzd Flat Mount není pouze věc, která zvyšuje výkon. Méně materiálu, méně flexe, jednoduché nastavení a nižší hmotnost. Plošší je prostě lepší.

Nový Cannondale Synapse

Prostor pro pláště 32

Objevte zapadlé silničky i polňačky. S dostatečným místem na předním i zadním kole pro plášť šíře 32 mm a mikro pružením SAVE je Synapse připraven na jakoukoli cestu kdekoli zrovna budete.

Nový Cannondale Synapse

Jste připraveni na jízdu

na skutečném vytrvalostním stroji?


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení