Oblíbené (0)
Hledat
Nákupní košík
Filtry
Cena
od: 0 do: 39
Zobrazit

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

Je to tak přátelé, dostali jsme do vínku lásku k jídlu, smysl pro humor a bujnou představivost. Rádi se o jídle bavíme, rádi o něm čteme a především: rádi jídlo konzumujeme, nejlépe ve společnosti někoho nám blízkého. Kvalitní jídlo ve spojení s dostatečným pohybem podporují zdraví a jsou také zdrojem potřebné energie a spokojenosti.

A to je důvod, proč při výrobě naší energetické tyčinky používáme výhradně přírodní a bio potraviny – uchovávají si nejvíce antioxidantů, nezbytných vitamínů a minerálů, neobsahují ztužené tuky, umělá sladidla, pesticidy ani geneticky upravované suroviny, které organismus zatěžují.

 

 

The Vegetarian Society Vegetariánská společnost je vzdělávací dobročinná organizace na podporu, zastupování a zvýšení počtu vegetariánů. Konstruktivně spolupracuje s podniky, vládními agenturami, politiky a odborníky, zatímco vždy zůstane nezávislá. Založena v roce 1847, jsme nejstarší vegetariánská organizace na světě.

1% For the Planet je organizace, která byla vytvořena za účelem zbudování a podpory spojenectví podniků, které se finančně zavázaly vytvořit zdravou planetu. 1% z Chimpanzee prodejů investujeme do ekologických projektů. V České republice prostřednictvím Hnuti DUHA a sdružením Sázíme Stromy.