LEZYNE DUAL INSERT KIT L

1 990 Kč / ks 1 645 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Sada Dual Insert Kit je špičková utajená sada nástrojů pro horská kola, která obsahuje dvojici inovativních nářadí, které se diskrétně a bezpečně schovávají na koncích řídítek. Sada Dual obsahuje sadu Tubeless Insert Kit a Tool Insert Kit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Dual Insert Kit je špičková utajená sada nástrojů pro horská kola, která obsahuje dvojici našich inovativních nástrojů, které se diskrétně a bezpečně schovávají na koncích řídítek: Sada Tubeless Insert Kit a Tool Insert Kit.

Sada Tuebeless Insert Kit je vyrobena z lehkého a odolného obráběného hliníku a je vybavena kaleným výstružníkem z nerezové oceli. Sada je snadno přístupná pro rychlé opravy pneumatik a je dodávána s pěti vysoce kvalitními bezdušovými knoty, které lze také uložit uvnitř těla.

Sada nástrojů Tool Insert Kit je vyrobena z lehkého a odolného obrobeného hliníku a je vybavena nástrojovými bity z kalené oceli. Sada je díky umístění v řídítkách velice snadno přístupná. Dodává se s pěti (Small Kit), osmi (Medium Kit) nebo 11 (Large Kit) různými nástrojovými bity, které jsou ideální pro dnešní kola (viz specifikace níže). Slouží také jako zátka na konci řidítek.

Sady Tool Insert Kit se dodávají se třemi různě velkými O-kroužky, které zajišťují bezpečné uchycení uvnitř většiny otvorů na řídítkách.

Hmotnost: Large 90g, Medium 74g, Small 54g, Tubeless 34,5g

Nástroje u velikostí:
| Large: HEX 2/3/4/5/6/8/10mm, TORX T10/T25/T30, PHILLIPS
| Medium: HEX 3/4/5/6/10mm, TORX T10/T25, PHILLIPS
| Small: HEX 4/5/10mm, TORX T25, PHILLIPS

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí
Záruka: 2 roky

Dual Insert Kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: