ROTOR POWER LT BCD

Doprava zdarma
Značka: ROTOR
24 990 Kč / ks 20 653 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.5.2024 - - Zvolte variantu

Duralové kliky 110x5 o hmotnosti 535 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROTOR Bike Components představil kliky POWER LT, s lehčím systémem měření výkonu, které převzaly technické a designové základy z již existujících klik Rotor Power. Nové kliky s měřením výkonu POWER LT jsou výsledkem intenzivní spolupráce R&D oddělení Rotor s UCI Pro týmem Lampre-MERIDA, který si od ROTOR-u vyžádal jednoduchý a zároveň lehký systém měření výkonu, který by odolal i nekompromisním podmínkám tvrdého zacházení nejlepšími profesionálními jezdci.

Kola MERIDA reactem EVO týmu Lampre-MERIDA byly vybaveny prototypy klik POWER LT již v průběhu aktuální sezóny 2014 Kliky POWER LT tak byly testovány jak profesionálními jezdci týmu, tak i jeho mechaniky, a díky jejich zpětné vazbě byly dále vylepšeny inženýry rotor. Rui Costa se vydal na 5. etapu Tour de France právě s klikami Rotor POWER LT založenými na speciálním kole MERIDA reactem KOM.

Klíčové rysy, kterými se vyznačují kliky Rotor POWER LT jsou jejich kompatibilita se zařízeními ANT+, snadná výměna baterií uživatelem, středová oska UBB30 (tj široká kompatibilita s různými standardy středového složení) a v neposlední řadě dostupná cena v kombinaci s minimálním navýšením hmotnosti oproti kliky Rotor 3D+ .

Konec chybných měření
Díky výjimečné frekvenci sběru dat 500hz a umístění měřičů ve středu ramene levé kliky, poskytuje bezkonkurenční přesnost.  Na rozdíl od jiných systémů, které zobrazují chybné informace (pocházející například z asymetrické deformace, bočního zatažení, stavu cesty nebo řazení), POWER LT měří přesně všechny tři osy deformace a poskytuje extrémně spolehlivá data.

Vyvážené měření
-Účinnost kroutícího momentu (součet síly šlapání ve směru hodinových ručiček mínus odpor ve směru proti hodinovým ručičkám)
-Hladkost šlapání ( maximální kroutící moment vs. průměrný)

Odolnost vůči změnám teploty
100% odolný vůči změnám teploty
POWER LT je jeden z mála měřičů výkonu na trhu, který je 100% odolný vůči chybám měření způsobených kolísaním teploty. Je to proto, že POWER LT měří data v ramenu kliky, kde nevzniká tepelné napětí při roztahování a smršťování kovu. Testováno ve standardních voděodolných postupech. Tento postup se nazývá Staticky neurčité měření a řadí POWER LT do jedinečné třídy měřičů výkonu

SYSTÉM VRTÁNÍ TRINITY
Extra odolné kliky vytvořené systémem vrtání trinity odolávají ohýbání lépe než klasické duté designy a přicházejí s inteligentním upínacím systémem - systém uzavřených objímek (The closed clamp concept - CCC). Objímka je vyrobena CNC strojem ve své uzavřené pozici a je namáhána jen krátce v průběhu instalace, kdy se objímka silou otevře a při utahování šroubu se vrací do své počáteční uzavřené pozice s nízkým napětím. Tento výjimečný návrh tak odlišuje tyto kliky od jakéhokoliv jiného systému na trhu, kde jsou všechny objímky po instalaci uvedeny do napnutého stavu.

UNIVERZÁLNÍ STŘEDOVÉ SLOŽENÍ
Hodí se ke všemu!
Systém UBB (Universal Bottom Brackets - univerzální středové složení) není standard, je nad všechny standardy. Umožňuje instalaci téměř každé 30 mm osy klik ROTOR na vaše kolo, bez ohledu na typ středového složení. Super-standard Rotoru UBB zahrnuje všechny standardy BB.
Řešení. To je pravděpodobně nejlepší slovo pro popis filozofie designu v ROTORE. Identifikujeme problémy ve výkonu a přinášíme řešení, které vedou k vylepšeným a optimalizovaným produktům.


Popis a technické specifikace:
- ANT+ kompatibilita
- Jednoduchá výměna baterií bez potřeby nářadí (uživatelem)
- Design s 30 mm UBB (Universal Bottom Bracket) osičkou - umožňuje kliky založit na rám navržený pro 24 mm osu i na BB30 rámy
- Hmotnost 535g při délce klik170 mm
- 100% CNC opracované
- Materiál: hliníková slitina T6 7075
- Klasický pavouk
- Q-faktor 148 mm
- 43.5 mm řetězová linka
- Použitá baterie: 1x CR2477B llítiová
- Mimořádně tuhá 30 mm alu oska UBB
- Kompatibilní s BSA, ITA, BB86, BB30, BB30 PF, BBRight a BB386 Evo rámy
- Kompatibilní s 10 a 11 převodovými systémy
- Možnost použití oválných i kulatých převodníků

Doplňkové parametry

Kategorie: Kliky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: