SIDI WIRE 2 AIR

Doprava zdarma
Značka: SIDI
9 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks 7 590 Kč / ks 9 900 Kč / ks 7 590 Kč / ks 9 900 Kč / ks 7 590 Kč / ks 9 900 Kč / ks 7 590 Kč / ks 9 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks od 7 590 Kč / ks 8 182 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 6 273 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 6 273 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 6 273 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 6 273 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH 8 182 Kč bez DPH od 6 273 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Na dotaz Vyprodáno Na dotaz Vyprodáno Na dotaz Vyprodáno Na dotaz Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nejvyšší řada špičkových silničních závodních treter určených pro profesionály a výkonostní jezdce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální model SIDI WIRE 2 vyvinutý v úzké spolupráci s nejlepšími jezdci v týmech Protour. Přímý přenos síly na lehkou a tuhou celokarbonovou podrážku znamená, že bota nabízí prvotřídní výkon s rovnoměrným rozložením tlaku po celé noze. Maximální pohodlí při nošení díky individuálnímu nastavení paty a nové kombinaci a umístění otočných zámků.

Vlastnosti:

 • Velmi nízká hmotnost
 • Vynikající aerodynamika
 • Prodyšnost a pohodlí
 • Tecno 3 Push System
 • Vnější materiál Techpro
 • Vent Carbon Sole
 • Nastavitelné zadržovací zařízení paty s reflexními prvky
 • Strategicky umístěné přívody vzduchu s vložkami ze síťoviny
 • Uzavírací systém Soft Instep 4
 • Stélka Comfort Fit
 • Vyměnitelná podpatek
   

Technologie

Svršek - MICROFIBRA TECHPRO

MICROFIBRA TECHPRO je mikrovlákno PU vyrobené v Itálii. Je považována za vysoce technologickou a inovativní, ekologickou kůži vhodnou pro technické a sportovní výrobky, které vyžadují vysokou úroveň výkonu. TECHPRO MICROFIBER obsahuje vlastnosti odolnosti, stability, lehkosti, odpudivosti vůči vodě a ekologičnosti.TECHPRO MICROFIBER má ošetření Hydro, které eliminuje vznik plísní a bakterií. TECHPRO MICROFIBER je držitelem certifikátu Oeko-Tex, neobsahuje škodlivé látky a dodržuje zákonná omezení.

Podrážka - VENT CARBON

Podešev z odvzdušňovacího karbonu je opatřena lehkým a vyměnitelným podpatkem z polyuretanu, který zlepšuje choditelnost a vyměnitelným integrovaným krytem špičky / větrací části. Klíčovými výhodami podložky VENT CARBON Sole jsou nejen vynikající přenos síly díky nízké hmotnosti a tuhosti, ale také pohodlí za teplého počasí. Podložka VENT CARBON je navržena s integrovaným odvzdušňovacím a vzduchovým kanálem pro odvod tepla a proudění vzduchu. Odvzdušňovací otvor lze otevřít nebo zavřít pro pohodlí 4 sezóny. Podrážka VENT CARBON je vyráběna výhradně z uhlíkových vláken ve vazebném vzoru orientovaném na protilehlé úhly, které maximalizují tuhost a zároveň umožňují malý stupeň řízeného ohýbání v oblasti špičky. Tento pečlivě navržený flex biomechanicky zmírňuje stres na plantární šlachu a pomáhá podporovat krevní oběh. Podložka VENT CARBON je vybavena standardním 3-otvorovým vzorem vrtání, vytištěnou stupnicí 10 mm laterální a přední / zadní zarážky, stejně jako Look Memory Eyelet pro snadné nastavení a výměnu zarážky. U triatlonu slouží ventilace také jako odtok vody, což dramaticky zlepšuje pohodlí chodidla po mokrém přechodu.

Zapínání - TECNO-3 PUSH SYSTEM

TECNO-3 SYSTEM SIDI nám dovolí utažení a povolení boty v mikro-krocích a přizpůsobí svršek boty tvaru nohy. Spolehlivé a vyměnitelné přezky SIDI jsou zdokonaleny novým patentovaným materiálem SIDI Wire. Systém je vhodný i v případě, že máte extrémně vysoký nebo nízký nárt, kde se noha standardním suchým zipem nedopne dostatečně.
Díky tomu je tretra pohodlná a padne na jakoukoliv nohu. Jednoduše se může přizpůsobit i během jízdy.

SINGLE TECNO-3 PUSH SYSTEM

Centrální mechanismus SINGLE TECNO-3 PUSH SYSTEM vytváří dokonalou rovnováhu mezi vnitřní a vnější stranou boty. Symetrický mechanismus zaručuje výborné utažení pro každý nárt.

Pata - ADJUSTABLE HEEL RETENTION DEVICE

Nastavitelné zadržovací zařízení paty zpevňuje místo kolem achilovky a zlepšuje přiléhavost bezpečným uzavřením zadní části boty kolem paty jezdce. Zařízení na zadržování paty napíná horní část paty tak, aby se pata během strmých stoupání nebo sprintu neposunula. Každá strana paty může být nastavena nezávisle, aby se perfektně přizpůsobila. Pro vlastní nastavení otočte šroub směrem ke značce +, abyste utáhli zadržovací zařízení paty a směrem ke značce - jej otevřete. Nízká hmotnost, snadné použití a výměna. Pro větší bezpečnost při šlapání je nové nastavitelné patové zařízení opatřeno reflexními vložkami pro větší viditelnost v tmavých podmínkách.

Nárt - SOFT INSTEP 4 CLOSURE SYSTEM 

Anatomický a pohodlný popruh umístěný na horní části chodidla a spojený s měkkým a termoformovaným materiálem zvýší pohodlí a výkon. Distribuuje tlak rovnoměrně po oblasti oblouku, nastavitelnou z obou stran, aby se dosáhlo perfektní středové polohy. Systém eliminuje potřebu zařízení High Instep Extender. Soft Instep 4 je opravitelný a vyměnitelný.

Kompatibilita
LOOK, SHIMANO, SPEEDPLAY, TIME

Sidi tabulka velikostí cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Tretry silniční
Záruka: 2 roky
Model roku: 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: