SMP HELL

2 990 Kč / ks 2 471 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

280 g vážící sedlo pro zapálené MTB i silniční cyklisty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při vývoji nového model HELL se vycházelo ze zkušeností profi jezdců. Díky svým vlastnostem je toto sedlo nejvhodnější a nejbezpečnější volba pro zapálené MTB i silniční cyklisty. Jemné polstrování, speciálně tvarovaný a vystužený středový kanál sedla zabraňuje tlaku na genitálie, anus, prostatu a žíly a tepny v této citlivé oblasti a tím předchází szravotním potížím. Model HELL i ostatní sortiment od Selle SMP jsou odpovědi na problémy způsobené nedostatočnou cirkulací krve v pávení a genitální oblasti.

  • Váha: 280g
  • Rozměry: 280 x 144 mm
  • Polstrování: měkký polyuretán
  • Tělo: Nylon 12, karbonové vlákna
  • Povrch: bílý, nebo černý SVT
  • Rám: lyžiny z ušlechtilé ocele AISI 304


Sedla od Selle SMP jsou odpovědí na problémy způsobené nedostatečnou cirkulací krve v pánevní a genitální oblasti, například na časté problémy s prostatou a hemeroidy.

Italská značka Selle SMP má šedesátileté zkušenosti s výrobou cyklistických sedel. Je průkopníkem v designu sedel, která reflektují dlouhodobé studium pozic jezdce na sedle a funkční analýzu interakce různých částí těla se sedlem.
Středový kanál sedla, 3 až 5 cm široký, zabraňuje tlaku na genitálie, anus, prostatu a žíly a tepny v této citlivé oblasti. Tím umožňuje plynulou a zcela přirozenou cirkulaci krve.
V dolní části sedla je vyhloubení, které zabraňuje kontaktu sedla s kostrčí jezdce. Díky tomu i při velkých nárazech nehrozí bolestivé naražení kostrče. Přední část sedla, charakteristická originálním tvarem orlího zobáku, výrazně zmenšuje tlak na genitálie a poskytuje stabilní základnu při typickém šlapání ve sprintu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedla
Záruka: 2 roky
Určení: Pánské/Unisex
Ližiny: ocel
Šířka: 144mm
Užití: Silnice/MTB/Gravel
Rozměry: 280x144mm
Povrch: SVT
Skořepina: Nylon 12 vyztužený karbonovými vlákny
Materiál ližin: Ocel AISI 304
Hmotmost: 280g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: