APACHE

Webová stránka značky: APACHE

Značka Apache od svého startu v roce 2001 urazila už pořádný kus cesty. Nic na sebe ale nenechalo dlouho čekat a my se začalil pěkně rozjíždět! V roce 2003 si na našem kole dojel Jaroslav Kulhavý pro titul juniorského mistra světa. To bylo co slavit! Na vavřínech jsme neusnuli, naopak jsme šlápli do pedálů ještě s větší razancí a k tomu, abychom se drželi rychlého tempa jsme si dopomohli i motorem, a tak jsme se po sedmi letech po startu zapsali do historie jako první český výrobce elektrokol!

Tímto nám začala další etapa ve vývoji značky. Zúročili jsme v ní vše, co jsme se od zaznění startovního výstřelu naučili. Odhodlání, vytrvalost a zkušenosti z již ujetých kilometrů přinesly své, a díky tomu všemu je dnes Apache jedním z největších výrobců kol ve střední Evropě. 

Další dekádu se pro nás závod vyvíjel velmi dobře, i když závodníků přibývalo, trať byla čím dál tím náročnější a občas se jelo „na lokty“. My však pokračovali a další etapu jsme začali vybudováním vlastní továrny na montáž jízdních kol a elektrokol v roce 2017 v Úpici, což jen upevnilo naši pozici mezi velkými evropskými hráči.

V předešlém roce jsme tak oslavili již 18 let na trati. A co přinese letošní sezóna? Plno změn, které se dotknou všech modelů elektrokol jak po designové, tak i po technické stránce. Nejvýraznější změny se týkají modelů Tuwan a Yamka, které se díky velké oblibě dočkaly druhé generace. U modelů MX-I 1 se tak můžete těšit na nový vzhled, vyšší zdvih vidlice a větší kapacitu plně integrované baterie, což se pozitivně projeví na dojezdu. Do nabídky jsme také zařadili cenově dostupnější modely krosových elektrokol Matto a Matta E4 ve verzi Tour s blatníky, stojánkem a nosičem. Samozřejmě nemohou chybět ani úspěšné modely s českým pohonným systémem Comp Drives. Nezapomněli jsme ani na modely s elektromotory Bosch, jejichž nejnovější 4. generací jsme pro letošek osadili horská a krosová elektrokola.

K tomu, aby kola značky Apache mohla dále pokračovat v cestě a hrdě obstála v nikdy nekončícím závodě s konkurencí, je nutná dokonalá funkčnost a absolutní spolehlivost, a tak i nadále v roce 2020 nepolevujeme v důrazu na kvalitu používaných komponentů a pečlivou montáž. Pracujeme na tom, aby se kola Apache stala opravdovou srdeční záležitostí svých majitelů. I když to nevyznívá skromně, jsme hrdí na to, co jsme dokázali. Přeci jen, jsou to kola s příběhem.

Přejeme vám, ať si i vy na svém vysněném kole v roce 2020 zažijete své vlastní příběhy, získáte nové zážitky a urazíte na něm kus cesty! Ať již každý den po ulicích měst či na výletech v horách! Budeme moc rádi, když se k nám přidáte.

Váš Apache Bicycles

Žádné produkty značky APACHE nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení