APACHE

Webová stránka značky: APACHE

Značka Apache od svého startu v roce 2001 urazila už pořádný kus cesty. Nic na sebe ale nenechalo dlouho čekat a my se začalil pěkně rozjíždět! V roce 2003 si na našem kole dojel Jaroslav Kulhavý pro titul juniorského mistra světa. To bylo co slavit! Na vavřínech jsme neusnuli, naopak jsme šlápli do pedálů ještě s větší razancí a k tomu, abychom se drželi rychlého tempa jsme si dopomohli i motorem, a tak jsme se po sedmi letech po startu zapsali do historie jako první český výrobce elektrokol!

Tímto nám začala další etapa ve vývoji značky. Zúročili jsme v ní vše, co jsme se od zaznění startovního výstřelu naučili. Odhodlání, vytrvalost a zkušenosti z již ujetých kilometrů přinesly své, a díky tomu všemu je dnes Apache jedním z největších výrobců kol ve střední Evropě. 

Další dekádu se pro nás závod vyvíjel velmi dobře, i když závodníků přibývalo, trať byla čím dál tím náročnější a občas se jelo „na lokty“. My však pokračovali a další etapu jsme začali vybudováním vlastní továrny na montáž jízdních kol a elektrokol v roce 2017 v Úpici, což jen upevnilo naši pozici mezi velkými evropskými hráči.

V předešlém roce jsme tak oslavili již 18 let na trati. A co přinese letošní sezóna? Plno změn, které se dotknou všech modelů elektrokol jak po designové, tak i po technické stránce. Nejvýraznější změny se týkají modelů Tuwan a Yamka, které se díky velké oblibě dočkaly druhé generace. U modelů MX-I 1 se tak můžete těšit na nový vzhled, vyšší zdvih vidlice a větší kapacitu plně integrované baterie, což se pozitivně projeví na dojezdu. Do nabídky jsme také zařadili cenově dostupnější modely krosových elektrokol Matto a Matta E4 ve verzi Tour s blatníky, stojánkem a nosičem. Samozřejmě nemohou chybět ani úspěšné modely s českým pohonným systémem Comp Drives. Nezapomněli jsme ani na modely s elektromotory Bosch, jejichž nejnovější 4. generací jsme pro letošek osadili horská a krosová elektrokola.

K tomu, aby kola značky Apache mohla dále pokračovat v cestě a hrdě obstála v nikdy nekončícím závodě s konkurencí, je nutná dokonalá funkčnost a absolutní spolehlivost, a tak i nadále v roce 2020 nepolevujeme v důrazu na kvalitu používaných komponentů a pečlivou montáž. Pracujeme na tom, aby se kola Apache stala opravdovou srdeční záležitostí svých majitelů. I když to nevyznívá skromně, jsme hrdí na to, co jsme dokázali. Přeci jen, jsou to kola s příběhem.

Přejeme vám, ať si i vy na svém vysněném kole v roce 2020 zažijete své vlastní příběhy, získáte nové zážitky a urazíte na něm kus cesty! Ať již každý den po ulicích měst či na výletech v horách! Budeme moc rádi, když se k nám přidáte.

Váš Apache Bicycles

2 položek celkem
tocho plus pearl petrol 1
Doprava zdarma
26 438 Kč bez DPH
31 990 Kč

Skládací městské elektrokolo se zadním motorem Bafang. Elektrokola českého výrobce Apache patří mezi stálice naší...

86709
tocho plus pearl petrol 1
Doprava zdarma
31 397 Kč bez DPH
37 990 Kč

Skládací městské elektrokolo se zadním motorem Bafang. Elektrokola českého výrobce Apache patří mezi stálice naší...

86708

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem