Dne 28.9.2022 bude naše kamenná prodejna a servis zavřen.

MULEBAR

Webová stránka značky: MULEBAR

Ve společnosti Mulebar pevně věříme, že klíčem k úspěchu je použítí co nejkvalitnějších přírodních ingrediencí.

VYSOKÁ KVALITA, PŘÍRODNÍ SLOŽKY

Děláme vše, co je v našich silách, abychom vám mohli nabídnout lahodné, ekologické a veganské produkty. Proto dodáváme pouze čisté a prémiové přísady, které neobsahují umělé konzervační látky, neobsahují barviva a nikdy neobsahují chemikálie, které by mohly poškodit vaše zdraví.

UDĚLÁNO PRO TEBE

Pokud jsi sportovec hledající pro svůj trénink nejkvalitnější sportovní výživu (běh, cyklistika, crossfit, túry, jóga ..), nebo chcete jen to nejlepší pro každodenní svačinku, s Mulebarem si vyberete tu nejlepší kvalitu a chuť .

ABSOLUTNĚ ZAPOJENO

Inovativní a udržitelné produkty, které byly vytvořeny za účelem omezení odpadu (uzavíratelné obaly na gely a ovocné dřeně, opakovaně použitelné, omyvatelné baňky z měkkého křemíku, doplňování objemových lahví pro gely), etické svědomí (některé naše produkty jsou baleny zdravotně postiženými pracovníky ve specializované organizaci, která najímá pouze zdravotně postižené pracovníky), absolutní oddanost NAŠI ekologické mimořádné události. Jako člen 1% za organizaci planety Vy a my hrajeme svoji roli v této bitvě (1% z toho, co nakoupíte v Mulebaru, jde zpět neziskovým organizacím uklízejícím naši planetu).

1 položek celkem
refill bottle gel energy drink cherry 444g
MULEBAR GEL TŘEŠNĚ 444g
Skladem na prodejně (2 ks)
391 Kč bez DPH
450 Kč

Uzavíratelný gel/nápoj velmi praktický pro cyklisty, běžce díky snadnému dávkování obalu a víčka.

AR0465

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem